ŽUPNI OGLASI 9. 10. 2022.

Ponedjeljak                 10. 10.  – Danijel

Utorak                         11. 10. –  Ivan XXIII., papa

Srijeda                        12. 10. – Serafin

Četvrtak                      13. 10. – Teofil

Petak                           14. 10. – Kalist I., papa

Subota                         15. 10. – Terezija Avilska

Utorak – kateheza za odrasle – 19:15 u vjeronaučnoj dvorani.

Srijedom – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati. Pozivamo dječake i mladiće da nam se pridruže!

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati.

Župni zbor ima probe srijedom nakon svete mise (19:00 sati); zbor mladih – srijeda, 20:30 sati;

Ponedjeljak – Utreja – organizira Kursiljo. Utreju će održati pastoralni suradnik u našoj župi: vlč. Odilon Singbo.

Od subote (1. listopada): Molimo krunicu i pjevamo litanije. Listopadske pobožnosti počinju u 18:00, nakon čega slijedi sveta misa u 18:30. Raspored predmolitelja je na oglasnoj ploči i web stranici. Odazovimo se!

RASPORED PREDMOLITELJA SV. KRUNICE – LISTOPAD 2022. – 18:00

PONEDJELJAK: KURSILJO I ČITAČI

UTORAK: ZBOR GOSPOĐA

SRIJEDA: ŽUPNI MJEŠOVITI ZBOR

ČETVRTAK: MLADI I MINISTRANTI

PETAK: ŽUPNO PASTORALNO I EKONOMSKO VIJEĆE

SUBOTA I NEDJELJA: POLA SATA PRIJE MISA - PREDMOLI PUK

Zajednica mladih organizira oratorij (igre i molitva) za djecu od 1. do 7. razreda osnovne škole, koji će se održati 22. listopada od 15 do 18 sati. Sve informacije možete dobiti u župnom uredu i preko Instagram profila zajednice mladih – MSN (Mladi svetog Nikole). Prijave za oratorij traju od 9. do 16. listopada. Plakat možete vidjeti na ulazu u crkvu.

PRIJAVE ZA ORATORIJ U ŽUPNOM UREDU ILI PREKO LINKA:

Iako je najavljeno za ovu nedjelju, 9. listopada, inicijativa Mariji obroci, predstavit će svoje djelovanje župi 23. listopada.

Ženidbu žele sklopiti: Mirko Mamić i Ozana Jurić. Mladencima želimo obilje Božjega blagoslova!

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak.

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe.