Župni oglasi, naknadni blagoslov

Četvrtak                      12. 1. – Ernest

Petak                           13. 1. – Hilarije

Subota                         14. 1. – Feliks

Možete nabaviti kalendare za 2023. godinu na polici za tisak.

Zbog naknadnih blagoslova obitelji sveta misa preko tjedna do 15. siječnja i dalje je u 7:30 sati.

Do 15. siječnja župni ured radi ujutro pola sata nakon svete mise – od 8:00 do 8:30 sati

Oni koji nisu bili doma za vrijeme blagoslova, mogu se javiti u župni ured kako bi dogovorili termin naknadnog blagoslova.

Sveta Krizma u župi: 15. travnja. Za Osnovnu školu Stenjevec u 10:00 sati, a za Osnovnu školu Tadijanović, Domjanić i ostale škole u 12:00 sati.

Prva Sveta Pričest u župi: 23. travnja u 12:00 sati.

U župnom uredu se možete prijaviti za župna hodočašća u 2023. godini: Rim – Barij – Svetišta Južne Italije od 10. do 17. ožujka i za Svetu Zemlju od 13. do 20. lipnja.

Zaručnički tečaj u župi: od 16. do 20. siječnja  s početkom u 20:00 sati. Molimo zborove i ostale zajednice da prilagode susrete održavanju zaručničkog tečaja.

Na župnoj crkvi proveden je projekt novog ozvučenja. Potičemo sve župljane da svojim darom pomognu ostvarenju ovog projekta te onima koji su već dali svoj doprinos od srca zahvaljujemo.

Hvala svima koji primaju blagoslov obitelji i koji svojim prilogom pomažu rad naše župe.

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić slavit će Svetu Misu zadušnicu za preminulog papu emeritusa Benedikta XVI., osmi dan nakon sprovoda, u četvrtak 12. siječnja 2023. godine s početkom u 18 sati u Bogoslužnom prostoru bl. Alojzija Stepinca (Kaptol 28).

Sve redovite župne aktivnosti (pobožnosti, vjeronauk, susreti zajednica) počinju od 22. siječnja nakon zimske pauze.