svete mise, aktivnosti u župi, blagoslov obitelji, Božićna ispovijed

3. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Ponedjeljak                 12. 12.  – BDM Guadalupska

Utorak                         13. 12. –  Lucija

Srijeda                        14. 12. – Ivan od Križa

Četvrtak                      15. 12. – Drinske mučenice

Petak                           16. 12. – Adela

Subota                         17. 12. – Florijan

Nedjelja               18. 12. – 4. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Četvrtak – nakon svete mise Presveto je izloženo za osobnu molitvu u trajanju od 15 minuta nakon mise.

Vjeronauk za katekumene – četvrtak u 20:00 sati. Kateheza za krizmanike i prvopričesnike: po redovitom rasporedu.

Svete mise zornice svaki dan u 6:00 sati. Nakon zornica druženje je u vjeronaučnoj dvorani. Za one koji neće moći dolaziti na zornice ostaje misa u 18:30 sati.

Danas je nedjelja Caritasa. Prikupljamo priloge za Caritas kako bismo pomogli rad Caritasa i kako bismo preko Caritasa pomogli najpotrebitijima. Naša djeca su izradila prigodne ukrase koje možete kupiti, a svoj dar ostaviti u kutiji ispred oltara.

S obzirom na kontinuirane probleme i smetnje s ozvučenjem, od ovoga tjedna obavljat se radovi oko ozvučenja župne crkve. Svi koji ovaj projekt žele pomoći svojim prilogom, mogu to učiniti u župnom uredu.

Božićna ispovijed u župi – 16. prosinca u 19:00 sati.

26. prosinca – zbor „Svjetionik“, kojeg čine nekadašnji članovi zbora mladih, održat će svoj koncert nakon večernje svete mise.

Od sutra, ponedjeljka 12. prosinca, možete nabaviti kalendare za 2023. godinu.

Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli proslavi župne svetkovine svetog Nikole. Neka na sve nas po zagovoru svetoga Nikole Svemogući Bog izlije obilje svoga blagoslova!

Blagoslov obitelji – ove godine redovito idemo u blagoslov obitelji od 26. prosinca. Oni koji žele mogu se javiti u župni ured i dogovoriti blagoslov u došašću.

U župnom uredu možete prijaviti svoje starije i nemoćne za Božićnu ispovijed.

Hvala darovateljima za potrebe Crkve!

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak. Potičemo čitanje vjerskog tiska!

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe.