SVETI NIKOLA 2022. RASPORED MISA, AKTIVNOSTI I POBOŽNOSTI

Petak                           9. 12. – Valerija

Subota                         10. 12. – Gospa Loretska

Nedjelja               11. 12. – 3. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Četvrtak – nakon svete mise Presveto je izloženo za osobnu molitvu u trajanju od 15 minuta nakon mise.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati. Radionica i igraonica za djecu u 11:00 sati.

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati. Pozivamo sve srednjoškolce, studente i mlade da se pridruže zajednici mladih.

Vjeronauk za katekumene – četvrtak u 20:00 sati. Kateheza za krizmanike i prvopričesnike: po redovitom rasporedu.

Hagioterapija – tribina – u petak, 9.12. u 19:00 u vjeronaučnoj dvorani.

Svete mise zornice svaki dan u 6:00 sati. Nakon zornica druženje je u vjeronaučnoj dvorani. Za one koji neće moći dolaziti na zornice ostaje misa u 18:30 sati.

Župa Podsused organizira dobrotvorni koncert za izgradnju pastoralnog centra 11. prosinca u 19:00 sati. Plakat možete vidjeti kod ulaza u crkvu, a ulaznice kupiti u župnom uredu i tako doprinijeti izgradnji pastoralnog centra za djecu i mlade.

Na izlazu iz crkve možete pronaći štand zajednice Cenacolo. Možete dobiti informacije te pomoći rad zajednice.

Utorak – 6. 12. Svetkovina župnog zaštitnika sv. Nikole. Za svetkovinu pripravljat ćemo se trodnevnicom na koju Vas potičemo da se odazovete u što većem broju.

Svete mise (3. i 5.12.) bit će u 6:00 i 18:30 sati.

Na samu svetkovinu 6.12. sveta misa u 7:30 koju predslavi vlč. Odilon Singbo. Svečana sveta misa u 18:30 koju predslavi mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački.  Nakon svete mise druženje je za sve u vjeronaučnoj dvorani. Svi koji žele na bilo koji način pomoći oko organizacije ovog župnog slavlja mogu se javiti u župni ured.

Utorak – 6.12. – župni ured ne radi. Također nema kateheze za odrasle

Četvrtak – 8.12. – Bezgrešno začeće BDM – svete mise u 6:00 i 18:30 sati.

Subota – 10.12. – duhovna obnova za krizmanike s početkom u 12:00 sati.

Misne nakane za 2023. godinu upisujemo od 28. studenog. S obzirom na veliki broj vjernika i misnih nakana potičemo da misne nakane upisujete razborito uzimajući u obzir da drugi mogu zapisati misne nakane.

Sljedeće nedjelje skupljamo i priloge za Caritas kako bismo pomogli rad Caritasa i kako bismo preko Caritasa pomogli najpotrebitijima. Naša djeca su izradila prigodne ukrase koje možete kupiti.