KRIST KRALJ

Ponedjeljak                 21. 10.  – Prikazanje BDM, Gospa od Zdravlja

Utorak                       22. 11. –  sv. Cecilija

Srijeda                        23. 11. – Klement I.

Četvrtak                      24. 11. – Andrija Dung-Lac i drugovi

Petak                          25. 11. – sv. Katarina

Subota                         26. 11. – Leonard

Nedjelja               27. 11. – 1. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Ispovijed – od ponedjeljka do petka od 18:00 do 18:30; nedjeljom za vrijeme misa prijepodne i prije večernje svete mise.

Župni ured – od ponedjeljka do petka od 17:00 do 18:00 sati.

Utorak – sv. Cecilija – zaštitnica pjevača – misa za sve zborove u 18:30 sati.

Utorak – u 19:15 kateheza za odrasle u vjeronaučnoj dvorani.

Srijeda – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati.

Subota – radionica i igraonica za djecu u 11:00 sati.

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati. Pozivamo sve srednjoškolce, studente i mlade da se pridruže zajednici mladih.

Vjeronauk za katekumene –četvrtak u 20:00 sati.

Kateheza za krizmanike i prvopričesnike se nastavlja po redovitom rasporedu.

Župa Podsused organizira dobrotvorni koncert za izgradnju pastoralnog centra 11. prosinca u 19:00 sati. Plakat možete vidjeti kod ulaza u crkvu, a ulaznice kupiti u župnom uredu i tako doprinijeti izgradnji pastoralnog centra za djecu i mlade.

Od 27. studenog počinjemo devetnicu svetom Nikoli. Na kraju svake svete mise molit ćemo pobožnost svetom Nikoli. Za Svetkovinu sv. Nikole pripravljat ćemo se i trodnevnicom na koju Vas potičemo da se odazovete u što većem broju. Na samu svetkovinu 6.12. svečana je sveta misa u 18:30 koju predslavi mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački. Svi koji žele na bilo koji način pomoći oko organizacije ovog župnog slavlja mogu se javiti u župni ured.

Sljedeća nedjelja je 1. nedjelja Došašća. Svete mise zornice svaki dan u 6:00 sati. Za one koji neće moći dolaziti na zornice ostaje misa u 18:30 sati.

Misne nakane za 2023. godinu upisujemo od 28. studenog. S obzirom na veliki broj vjernika i misnih nakana potičemo da misne nakane upisujete razborito uzimajući u obzir da drugi mogu zapisati misne nakane.

Hvala darovateljima za potrebe Crkve!

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak. Potičemo čitanje vjerskog tiska!

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe.