Ponedjeljak               14. 10.  – sv. Nikola Tavelić

Petak                           18. 11. – Posveta bazilika sv. Petra i Pavla,

Subota                         19. 11. – Matilda

Nedjelja               20. 11. – KRIST KRALJ

Ispovijed – od ponedjeljka do petka od 18:00 do 18:30; nedjeljom za vrijeme misa i prije večernje svete mise

Župni ured – od ponedjeljka do petka od 17:00 do 18:00

Ponedjeljak – sv. Nikola Tavelić – hrvatski svetac. Zaštitnik župe Kustošija. Na oglasnoj ploči nalazi se plakat s detaljnim informacijama.

Utorak – u 19:15 kateheza za odrasle.

Srijeda – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati.

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati. Pozivamo sve srednjoškolce, studente i mlade da se pridruže zajednici mladih.

Vjeronauk za katekumene –četvrtak u 20:00 sati.

Petak – sjećanje na žrtve Vukovara i Škabrnje. Sveta misa u 18:30 sati. Nakon svete mise slijedi prigodni program.

Nedjelja – Svetkovina Krista Kralja – svete mise po redovitom nedjeljom rasporedu!

Kateheza za krizmanike i prvopričesnike se nastavlja po redovitom rasporedu.

Izvanredni služitelji Svete Pričesti: Na temelju molbe župnika (217/2022), zbog velikog broja vjernika koji pristupaju Svetoj Pričesti i zbog nedostatka redovitih služitelja, Nadbiskupski duhovni stol (1775/2022) dao  je na tri godine mandat Josipu Mikuliću, Tomislavu Fišteru i Željku Koletiću da kao izvanredni služitelju smiju pomagati dijeliti Sv. Pričest za vrijeme misnih slavlja u župnoj crkvi sv. Nikole biskupa. Molimo da izvanredni služitelji svoju službu obavljaju savjesno, požrtvovno i s dužnim poštovanjem (kan. 230, 231 i 910 Zakonika kanonskog prava).