6. 11. 2022. 32. NEDJELJA KROZ GODINU

Četvrtak                      10. 11. – Lav Veliki, papa

Petak                           11. 11. – Martin Tourski

Subota                         12. 11. – Jozafat

Utorak – u 19:15 kateheza za odrasle.

Srijeda – blagdan posvete Lateranske bazilike, majke i glave svih crkvi – sveta misa u 18:30 sati.

Srijeda – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati. Pozivamo dječake i mladiće da nam se pridruže!

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati. Pozivamo sve srednjoškolce, studente i mlade da se pridruže zajednici mladih.

Ovaj tjedan počinje i vjeronauk za katekumene – prvi susret je u četvrtak, 10.11. u 20:00 sati.

Kateheza za krizmanike i prvopričesnike se nastavlja po redovitom rasporedu.

Tečaj Krusiljo održat će se u župi od 10. do 14. studenoga. Na ulazu u crkvu možete vidjeti plakat s detaljima! Odazovimo se!

Izvanredni služitelji Svete Pričesti: Na temelju molbe župnika (217/2022), zbog velikog broja vjernika koji pristupaju Svetoj Pričesti i zbog nedostatka redovitih služitelja, Nadbiskupski duhovni stol (1775/2022) dao  je na tri godine mandat Josipu Mikuliću, Tomislavu Fišteru i Željku Koletiću da kao izvanredni služitelju smiju pomagati dijeliti Sv. Pričest za vrijeme misnih slavlja u župnoj crkvi sv. Nikole biskupa. Molimo da izvanredni služitelji svoju službu obavljaju savjesno, požrtvovno i s dužnim poštovanjem (kan. 230, 231 i 910 Zakonika kanonskog prava).