Ponedjeljak                 31. 10.  – Antonin

Četvrtak                      3. 11. – Martin iz Porresa

Petak                           4. 11. – Karlo Boromejski

Subota                         5. 11. – Srijemski mučenici

Utorak – Svetkovina Svih Svetih. Svete mise po nedjeljom rasporedu (7:30, 9:30, 11:00; 18:30). U utorak 1.11. nema kateheze za odrasle.

Srijeda – Dušni dan – svete mise u 7:30 i 18:30 sati.

Srijeda – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli.

Subota – ministranti i dječji zbor u 10:00 sati. Pozivamo dječake i mladiće da nam se pridruže!

Nedjelja – zajednica mladih nakon svete mise u 18:30 sati. Počinjemo novi ciklus kateheza: „Biti Crkva. Zašto činimo ono što činimo kao kršćani“. Pozivamo sve srednjoškolce, studente i mlade da se pridruže zajednici mladih.

Ovaj tjedan, od 31.10. do 6.11. nema kateheze za prvopričesnike i krizmanike.

Tečaj Krusiljo održat će se u župi od 10. do 14. studenoga. Na ulazu u crkvu možete vidjeti plakat s detaljima! Odazovimo se!

Ponedjeljak - 31. listopada – u župi će se održati bdijenje uoči Svih Svetih. Bdijenje počinje sv. Misom u 18:30, a nastavlja se cjelonoćnim klanjanjem. Potičemo da se odazovete u što većem broju i da se upišete za dežurstvo pred Presvetim. Lista za dežurstvo je na polici za tisak.

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak. Potičemo čitanje vjerskog tiska!

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe.