Župni oglasi

4. SRPNJA 2022. - 14. NEDJELJA KROZ GODINU

14. NEDJELJA KROZ GODINU

 

Ponedjeljak                 4. 7.  – sv. Elizabeta Portugalska

Utorak                        5. 7. – sv.Ćiril i Metod

Srijeda                        6. 7. – sv. Marija Goretti

Četvrtak                     7. 7. – sv. Benedikt XI

Petak                          8. 7. – Akvila i Priscila

Subota                         9. 7. – bl. Marija od Propetog Isusa Petković

 

Nedjelja               10. 7. – 15. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

Ljetni raspored svetih misa (od 1. srpnja do 31. kolovoza):

 

Ponedjeljak – petak: 18:30

Subota: 7:30

Nedjelja: 7:30, 9:30 i 18:30

 

Ispovijed svaki dan i nedjeljom pola sata PRIJE svete mise.

 

Župni ured radi od ponedjeljka do petka od 17 do 18 sati. Subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne radi. Uredske poslove molimo riješite u uredovno vrijeme, a ne nedjeljom, blagdanima i praznicima! Svetkujmo dan Gospodnji!

 

Srijedom – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli

 

Četvrtkom – tijekom srpnja i kolovoza bit će izloženo Presveto za osobnu molitvu (15 min nakon večernje svete mise).

 

8. srpnja – Hodočašće na Mariju Bistricu. Kreće se od župne crkve u 22:00 sati. Busom se hodočasti do Bistre, a nakon toga pješice do svetišta Marija Bistrica. Prijave nisu potrebne. Tko želi neka slobodno dođe i hodočasti.

 

 

Vrijeme je godišnjih odmora. Svima Vama želimo ugodan i blagoslovljen odmor! Hvala svima koji su kroz ovu pastoralnu godinu sudjelovali u životu župe, molili za župu i svima koji su svojim darom pomogli našu župu! Neka Vas i na putu i u odmoru prati zagovor svetog Nikole!