ŽUPNI OGLASI

13. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

13. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

Ponedjeljak                 27. 6.  – sv. Ladislav

Utorak                        28. 6. – sv. Irenej

Srijeda                          29. 6. – SVETI PETAR I PAVAO

Četvrtak                     30. 6. – Prvomučenici Rimske Crkve

Petak                          1. 7. – Aron

Subota                         2. 7. – Višnja

 

Nedjelja               3. 7. – 14. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

Ljetni raspored svetih misa (od 1. srpnja do 31. kolovoza):

 

Ponedjeljak – petak: 18:30

Subota: 7:30

Nedjelja: 7:30, 9:30 i 18:30

 

Ispovijed svaki dan i nedjeljom pola sata PRIJE svetih misa.

 


Župni ured radi od ponedjeljka do petka od 17 do 18 sati. Subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne radi. Uredske poslove molimo riješite u uredovno vrijeme, a ne nedjeljom, blagdanima i praznicima! Svetkujmo dan Gospodnji!

 


Srijedom – nakon svete mise pobožnost svetom Nikoli

 


Četvrtkom – tijekom srpnja i kolovoza bit će izloženo Presveto za osobnu molitvu (15 min nakon večernje svete mise).

 

 

29. lipnja – sveti Petar i Pavao – svete mise: 7:30 i 18:30 sati.

 


8. srpnja – Hodočašće na Mariju Bistricu. Kreće se od župne crkve u 22:00 sati. Busom se hodočasti do Bistre, a nakon toga pješice do svetišta Marija Bistrica. Prijave nisu potrebne. Tko želi neka slobodno dođe i hodočasti.

 

 

Vrijeme je godišnjih odmora. Svima vama želimo ugodan i blagoslovljen odmor! Hvala svima koji su kroz ovu pastoralnu godinu sudjelovali u životu župe, molili za župu i svima koji su svojim darom pomogli našu župu! Neka Vas i na putu i u odmoru prati zagovor svetog Nikole!