Župni oglasi - Druga nedjelja kroz godinu

Subota: 7.30 sati

Nedjelja: 7.30, 9.30, 11.00 i 18.30 sati

ISPOVIJED:

Radnim danom: pola sata prije svete mise

Nedjeljom ispovijedamo za vrijeme svetih misa

ŽUPNI URED RADI :

Ponedjeljak – petak: 8.00 – 9.00 sati i 17.00 – 18.00

Možete kupiti kalendare za 2022.godinu! I dalje upisujemo misne nakane za 2022. godinu!

Obitelji, koje nisu bile doma za vrijeme redovitog blagoslova obitelji, neka se jave nakon 16. siječnja u župni ured ili preko maila kako bismo dogovorili naknadni blagoslov!

Od sutra (17. siječnja) nema više mise u 7.30 preko tjedna. Od ponedeljka do petka svete mise su u 18.30 sati, a subotom u 7.30 sati. Nedjeljni raspored svetih misa ostaje isti!

Zahvaljujemo svima koji sudjeluju u životu župe, svim ministrantima i pratnji u blagoslovu te svima Vama koji primate blagoslov i svojim darom pomažete rad naše župe!

Od sutra (17. siječnja) u župi se odvija zaručnički tečaj s početkom u 20.00h. Neka Bog blagoslovi naše zaručnike koji se pripremaju za sakrament braka!

Župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike nastavlja se od 24. siječnja po redovitom rasporedu.

U veljači nastavljamo s ostalim župnim aktivnostima (euharistijsko klanjanje, župna kateheza za odrasle, ministrantski susreti i susreti zajednica)! Potičemo župljane na aktivno sudjelovanje u životu župe!

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak.

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe