RASPORED SVETIH MISA

od 05. do 11. travnja 2021.

 

RASPORED SVETIH MISA

5. 04. 2021.  –  11. 04. 2021.

 

Ponedjeljak,  5. 04. 2021., Uskrsni Ponedjeljak

     7.30   + ANKA i MATE MIĆ, OB. MIĆ i GOLUBIĆ; +FRANA RELJANOVIĆ; +MARICA BUMBAK;

                 -NA NAKANU;

     9.30   + OB. NOVAK,KOZJAK i TOKIĆ

   18.30   + STJEPAN BUŽAK; +ANTE i JOZEFINA BEKAVAC i OB., JURE ANTIČEVIĆ i OB.;

-NA NAKANU;+JOSIP JEDVAJ,STANISLAVA i NIKOLA GOJMERAC,IVAN ROZMAN i                             JELKA ŠALAJ

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Utorak, 06. 04. 2021.

    7.30  +LJUBICA HLEVNJAK i OB.; +ZLATKO ŠTOS, DUŠAN i SILVIJA FILIPOVIĆ;

                +PETAR DELIĆ i OB.; -NA NAKANU; +MARKO KOVAČ i OB.

  18.30   +KREŠIMIR i JURICA KRAKIĆ; +ZLATKO KAJIĆ; +FRANJO i TEREZIJA JAZBEC;

                -NA NAKANU;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srijeda,  7. 04. 2021.

  7.30  + FRANJO, BOŽO i MARIJA VRBANEC;

    18.30  + IVO VASILJ;

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Četvrtak,  8. 04. 2021.

      7.30  + NA NAKANU;

18.30  + ALEN BALEN;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petak,  9. 04. 2021.

 7.30  - NA NAKANU;+ MARJAN PUŠIĆ i OB.

    18.30  +ZDENKO BAČEVIĆ, EMIL COSSETO, MATO ČOLAKIĆ; +TOMISLAV KOVAČIĆEK;

 -NA NAKANU (ob. Šućur); -ZA OBRAČENJE BORISA; - ZA ZDRAVLJE JADRANKE; -NA NAKANU;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Subota,  10. 04. 2021.

  7.30  +MILAN GAJŠAN i STJEPAN SRŠEN; +MARIJA BRAČUN;

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Nedjelja, 11. 04. 2021., 2 Uskrsna nedjelja – Nedjelja Božjeg milosrđa

  7.30  + IVAN, ROZIKA i BOŽIDAR BOŽIČEVIĆ;

 

  9.30   + JOSO PLEŠA, OB. PRŠA i PLEŠA;

 

    11.00   + FRANO, ILKA i JOZO ČUTURA;

 

    18.30   + STOJAN ŠUTALO; +MATO i IVAN MUŽA, MARA i IVAN FENDRIH i OB. DREMEL; +IVA i MILAN TADIĆ i OB.; +PETAR i AMALIJA HUNSKI; +DRAGAN SERDAR;

+IVAN JAMBREČINA (30 dan srti);-ZA ZAHVALU;+JOSIP JEDVAJ,STANISLAVA i

NIKOLA GOJMERAC