Prijave krizmanika

U svrhu digitalizacije i pojednostavljenja cjelokupne župne administracije, molimo Vas da slijedeći upute niže ispunite prijavnicu krizmanika

Molimo ispunite prijavnicu na sljedećem linku:
https://www.e-zupe.com/najava/krizmanici/zupa-sv-nikole-stenjevec

 

Nakon popunjavanja prijavnice bit će potrebno:

  • Dostaviti potvrdu o sakramentima djeteta ukoliko dijete ili nije kršteno ili nije pristupilo Prvoj pričesti u našoj župi (ova potvrda dobiva se u župnom uredu župe u kojoj je dijete kršteno; ako dijete nije kršteno u našoj župi ali je ovdje pristupilo Prvoj pričesti dovoljno je to naznačiti)
  • Kumovi / kume moraju donijeti posvjedočenje o kumstvu (koje mogu dobiti u župom uredu župe u kojoj stanuju)

 

Prijavnicu je potrebno ispuniti do nedjelje 01.10.2023. Po završetku prijava bit će održan i roditeljski sastanak na koji pozivamo roditelje krizmanika, a sastanak će se održati u utorak 03.10.2023. u župnoj crkvi sv. Nikole s početkom u 19:30 sati.