PETA KORIZMENA NEDJELJA 3. 4. 2022. OGLASI

CVJETNICA, ISPOVIJED, KRIZMA, VJERONAUK, AKTIVNOSTI KROZ TJEDAN

PETA KORIZMENA NEDJELJA

 

Ponedjeljak                 4. 4.  – Izidor Seviljski

Utorak                         5. 4. – Irena

Srijeda                         6. 4. – Celestin

Četvrtak                      7. 4. – Herman

Petak                           8. 4. – Dionizije

Subota                         9. 4. – Marija Kleofina

 

Nedjelja                      10. 4. – NEDJELJA MUKE GOSPODNJE - CVJETNICA

 

 

Utorak i petak – križni put u 17:45

 

Četvrtak – nakon večernje svete mise kroz vrijeme korizme Presveto će biti izloženo za osobnu molitvu do 20 sati.

 

Subota – susret ministranata u 10:00 sati! Pozivamo sve zainteresirane dječake i mladiće da nam se pridruže! U subotu je proba dječijeg zbora u 10:00 sati. Na Cvjetnicu u 9.30 Muku će čitati djeca, stoga, pozivamo djecu da se odazovu. Subotom nakon probe zbora i zajednice ministranata u 11 sati održavat će se druženje i radionice za djecu u vjeronaučnoj dvorani. Pozivamo djecu da se odazovu.

 

Nedjelja – Nedjelja Muke Gospodnje. Moći ćete nabaviti grančice i tako pomoći rad župnog i nadbiskupijskog Caritasa. Nakon večernje sv. mise susret za mlade (kateheze i druženje).

 

Župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike nastavlja se po redovitom rasporedu. Dolazak na svete mise nedjeljom je obavezan! Molimo sve krizmanike da budu slobodni od 20. 4. za probe i ispovijed prije primanja sakramenta sv. Potvrde.

 

Uskrsna ispovijed – 6. travnja u 19:00 sati. Na oglasnoj ploči je i raspored za Uskršnje ispovijedi u župama dekanta. Prijavite svoje starije i nemoćne za ispovijed! Ispovijedamo svaki dan i svake nedjelje! Ispovijedi u Velikom tjednu neće biti.

 

Hvala darovateljima za potrebe Crkve i svima koji sudjeluju u životu župe!

 

Tisak – na izlazu iz crkve na polici za tisak.

Nakane sv. misa za sljedeći tjedan i oglase možete vidjeti na oglasnoj ploči i internet stranici župe.